Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Kancelaria Prawna Toruń Moniki Jurkiewicz

Nasze specjalizacje.

Prawo pracy

Nasza wiedza i doświadczenie pomagają pozwalają nam zapewniać pracodawcom, rozwiązania nie tylko zautomatyzowane, dla lepszej efektywności procesów kadrowo – płacowych, ale też odpowiadające specyfice ich biznesu.

E-commerce

Wprowadzenie produktu na rynek, marketing, w tym loterie promocyjne, konkursy i akcje promocyjne, sprzedaż, obsługa posprzedażowa, odpowiedzialność za jakość towaru czy usługi, to wszystkie elementy w jakich wspieram naszych klientów.

Prawo hazardowe

Kompleksowe wsparcie prawne, pomoc w zgodności z przepisami prawa hazardowego. Rozumiemy specyfikę prawa hazardowego, które jest jednym z najbardziej regulowanych sektorów prawa. Działamy szybko i efektywnie, dostosowując się do bieżących zmian przepisów.

Odpowiedzialność za produkt

Oferujemy wsparcie zarówno w postaci porady prawnej, sporządzania niezbędnej dokumentacji, przeprowadzania szkoleń pracowniczych, a także reprezentacji podczas postępowań sądowych i odszkodowawczych. Zbudujmy razem Twój biznes.

Prawo spółek handlowych

Zakładanie spółki to jeden z kluczowych etapów w życiu przedsiębiorcy. Decyduje ona o skuteczności organizacji, opodatkowaniu, rachunkowości. Pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszej formę prawną oraz zarejestrować firmę w odpowiednim rejestrze. Ułożymy Ci „gotowy biznes”.

Doradca Rady nadzorczej

Nowelizacja KSH z 2022 r. wprowadziła możliwość skorzystania przez Rady Nadzorcze spółek z o.o. i spółek akcyjnych i Prostych spółek akcyjnych z usług doradcy Rady Nadzorczej. Pomożemy Ci zbadać wybrane przez Ciebie obszary działalności Twojej spółki. Sporządzimy również analizy i opinie.