Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Radca prawny Monika Jurkiewicz przedstawia:

Poznaj sprawdzone rozwiązania dla biznesu

Dla kogo? Poznaj dokumenty, e-booki oraz regulaminy przygotowane z myślą o potrzebach przedsiębiorców, managerów, a także osób rozpoczynających swoją działalność poszukujących rzetelnej i profesjonalnej wiedzy prawnej. Nasz sklep jest skierowany szczególnie do osób, które potrzebują wsparcia w zrozumieniu zawiłości prawa oraz w implementacji odpowiednich procedur i regulaminów w swojej firmie.

Wszystkie produkty w sklepie przygotowałam sama, kupując ode mnie masz pewność aktualnego, zgodnego z obowiązującymi przepisami i trendami w prawie rozwiązania. Zaufaj doświadczeniu i wybierz bezpieczeństwo.

To takie proste!

Wybierz gotowe rozwiazanie

Podróż służbowa, a oddelegowanie

Oddajemy w twoje ręce całkowicie bezpłatny ebook, w którym krótko, ale treściwie, jasno i precyzyjnie wyjaśniamy ci na czym polega różnica pomiędzy podróżą służbową, a oddelegowaniem.

Cena: 0 zł netto

Regulamin kontaktów z organizacją związkową

Zapewnienie zgodności z prawem i przestrzegania wolności związkowych, tak aby jednocześnie zapewnić jak najlepszą realizację celu w jakim organizacja związkowa funkcjonuje w przedsiębiorstwie, jest zadaniem tyle trudnym, co wielowątkowym.

Cena: 350 zł netto