Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Radca prawny Monika Jurkiewicz przedstawia:

Poznaj sprawdzone rozwiązania dla biznesu

Dla kogo? Poznaj dokumenty, e-booki oraz regulaminy przygotowane z myślą o potrzebach przedsiębiorców, managerów, a także osób rozpoczynających swoją działalność poszukujących rzetelnej i profesjonalnej wiedzy prawnej. Nasz sklep jest skierowany szczególnie do osób, które potrzebują wsparcia w zrozumieniu zawiłości prawa oraz w implementacji odpowiednich procedur i regulaminów w swojej firmie.

Wszystkie produkty w sklepie przygotowałam sama, kupując ode mnie masz pewność aktualnego, zgodnego z obowiązującymi przepisami i trendami w prawie rozwiązania. Zaufaj doświadczeniu i wybierz bezpieczeństwo.

To takie proste!

Wybierz gotowe rozwiazanie

Podróż służbowa, a oddelegowanie

Oddajemy w twoje ręce całkowicie bezpłatny ebook, w którym krótko, ale treściwie, jasno i precyzyjnie wyjaśniamy ci na czym polega różnica pomiędzy podróżą służbową, a oddelegowaniem.

Cena: 0 zł netto

Regulamin kontaktów z organizacją związkową

Zapewnienie zgodności z prawem i przestrzegania wolności związkowych, tak aby jednocześnie zapewnić jak najlepszą realizację celu w jakim organizacja związkowa funkcjonuje w przedsiębiorstwie, jest zadaniem tyle trudnym, co wielowątkowym.

Cena: 350 zł netto 

Szkolenie Ochrona Sygnalistów

Szkolenie ochrona sygnalistów

Szkolenie, które dla ciebie przeprowadzimy ma na celu pokazanie ci jak można wdrożyć system ochrony sygnalistów tak aby spełniał te wszystkie wyżej wskazane funkcje.

Dostaniesz od nas instrukcję dotyczącą tego jak optymalizować poprzez system ochrony sygnalistów, twój biznes i twoje koszty.

Cena: 350 zł netto / uczestnik

Szkolenie Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Dzięki szkoleniu uzyskasz wiedzę, w jaki sposób Akt o Usługach Cyfrowych definiuje i reguluje moderowanie treści udostępnianych w Internecie przez użytkowników, z rozróżnieniem na treści nielegalne i treści niezgodne z warunkami korzystania z usług.

Cena: 350 zł netto / uczestnik