Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Obsługa prawna firm branży produkcyjnej.

Przemysł wspieramy od ponad 15 lat.

Obsługa prawna firm branży produkcyjnej.

PRZEMYSŁ I PRODUKCJA.

Przemysł wspieramy od ponad 15 lat, naszymi klientami są największe przedsiębiorstwa branży produkcyjnej z branży automotive, ciepłowniczej, produkcji tekstylnej, produkcji spożywczej. Dzięki tym doświadczeniom, dla przedsiębiorstw produkcyjnych mamy dedykowaną ofertę w kwestii obsługi prawnej firm produkcyjnych. Nasze usługi dla przemysłu cechuje precyzja i doskonała znajomość specyfiki funkcjonowania takiej branży w zakresie umów, prawa pracy, odpowiedzialności za produkt, oraz prawa spółek. Oprócz tego możemy w zakresie obsługi prawnej przemysłu zapewnić, że ze znajomością specyfiki związanej z pracą prawnika obsługującego branżę produkcyjną podejmiemy na waszą rzecz następujące działania.

Obsługa prawna firm z sektora przemysłowego i produkcyjnego:

Przygotowujemy, opiniujemy oraz negocjujemy kontrakty, w tym takie jak:

Jak Pracujemy?

Nasza współpraca rozpoczyna się zazwyczaj od analizy sytuacji prawnej, co pozwala na zidentyfikowanie kluczowych potrzeb oraz wyzwań. Nazywamy to Audytem wejścia. Zastanawiasz się do czego jest Ci potrzebny? To jest nasza mapa drogowa pracy. Ustalamy co jest do zrobienia, jakie są priorytety, co wymaga natychmiastowej reakcji, a co może być wykonane trochę później. Ustalamy linię czasu tej realizacji, ustalamy zespół i punkty milowe. Robimy to wg. najlepszych standardów zarządzania projektami. Następnie, w ścisłej współpracy, opracowujemy strategię działania, która obejmuje nie tylko rozwiązania prawne, ale także proaktywne doradztwo w zakresie możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji. Ważne jest dla nas, aby nasze działania były w pełni zrozumiałe dla Was, a wartość oczywista i jasno zakomunikowana.

Możecie też zlecić nam wykonanie pojedynczego projektu np. wsparcie prawne we wdrożeniu systemu CRM, czy standardów jakości.

Wykonujemy też pojedyncze procesy analizy i negocjacji umów, czy windykacji należności.

Skontaktuj się z nami, pomożemy!