Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego Jurkiewicz

Porady prawne online.

Konsultacje online.

Doskonale wiemy, że niejednokrotnie nasi Klienci oczekują szybkich, merytorycznych konsultacji. Czasem wystarczy krótka rozmowa z prawnikiem, aby ukierunkować swoje działania na bezpieczniejsze i korzystniejsze. Czasem potrzebna jest konsultacja dokumentu, czasem umowy, a czasem rekomendacja do zaistniałego problemu.

Dla kogo?

Ten kontakt ten nie jest ograniczony terytorialnie, co pozwala nam na przeprowadzenie konsultacji z Klientami z całej Polski – nie tylko z Torunia, gdzie znajduje się nasze biuro.

Radca Prawy Toruń Monika Jurkiewicz

Dajemy naszym klientom możliwość konsultacji online, także za pośrednictwem aplikacji Skype, Teams, Click Meeting, Evenea.

Konsultacje online.

1

Prosimy o wysłanie na adres e-mailowy naszej Kancelarii Prawnej: biuro@kancelaria-jurkiewicz.pl  zapytania, wraz z dokładnym opisem problemu prawnego. W razie konieczności prosimy o załączenie dokumentów sprawy

2

W przeciągu 3 godzin otrzymają Państwo odpowiedź zwrotną zawierającą proponowaną wycenę naszej porady prawnej online wraz z danymi niezbędnymi do wykonania przelewu i dokonania zapłaty za świadczoną usługę.

3

Po zaksięgowaniu przelewu do Państwa skrzynki e-mailowej trafi odpowiedź prawnika, wyjaśniająca wcześniej przedstawiony problem. Możemy też połączyć się zdalnie i omówić problem z jakim do nas się Państwo zgłaszacie.

Nasze specjalizacje.

Monika Jurkiewicz, prawnik prawo pracy w Kancelarii Moniki Jurkiewicz w Toruniu

Umów poradę online.