Logo Radca Prawny Toruń Monika Jurkiewicz

Dzień dobry.

Działamy od 2005 w Toruniu. Nasze usługi są wyspecjalizowane. Oferujemy pomoc w dziedzinie prawa pracy, odpowiedzialności za produkt, IT i e-commerce, prawa spółek, prawa hazardowego oraz obsługi prawnej firm produkcyjnych.

Od samego początku naszego istnienia, działamy w tylko wybranych dziedzinach prawa i branżach biznesu. To pozwala nam powiedzieć, że jeśli przychodzisz do naszej kancelarii to możesz być pewny, że doradztwo, dokumentacja, wdrożenie, czy inna usługa jaką będziemy dla ciebie wykonywać, poparta jest wieloma takimi usługami wykonanymi przez nas już wcześniej dla innych klientów.

Mamy doświadczenie, mamy ogromne zasoby wiedzy pozyskanej w praktyce w zrealizowanych wcześniej projektach. Działamy szybko, zwinnie, wykorzystujemy nowe technologie, żeby świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Praca jaką dla ciebie wykonamy, będzie ściśle dostosowana do twoich potrzeb. Otwarcie zakomunikujemy Ci wszystkie ryzyka, ale też konsekwentnie i z dbałością o twój biznes przeprowadzimy cię przez wszystkie projekty. Zyskasz w nas zaufanego partnera, kogoś komu pomożesz powierzyć najtrudniejsze zadania. Prawnika, który umie rozmawiać z biznesem i który potrafi jasno komunikować zadania, potrzeby, ale też ryzyka.

Naszym celem jest sukces naszych klientów, a więc jak powiedziała jedna z wielkich dam biznesu Estee Lauder: „Nigdy nie śniłam o sukcesie. Ja na niego pracowałam”. Pracujemy dla Was. A nasza wiedza i doświadczenie są do Waszej dyspozycji.

Monika Jurkiewicz.

założycielka tej kancelarii. Dynamiczna, otwarta, ciągle poszukująca nowych wyzwań prawniczka – radca prawny. Jeśli pracujesz z Moniką, to możesz liczyć na konkretny, rzeczowy sposób komunikacji. Jasne i poparte wiedzą rekomendacje. Monika stosuje w pracy zasady lean managemantu i zarządzania projektami, ponieważ wie, że w dobie turbulentnego i mniej przewidywalnego otoczenia każda organizacja poszukuje rozwiązań zwiększających efektywność oraz ograniczających marnotrawstwo, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną. Pisze Doktorat na Uczelni Łazarskiego, ale też została certyfikowanym Audytorem ISO Normy 9001:2015.

Kancelaria Prawna Toruń Moniki Jurkiewicz

Piotr Stefanina.

Piotr razem z Moniką zarządza Kancelarią. Jest także księgowym i to on przeprowadzi Cię przez wszystkie zawiłości spraw korporacyjnych i finansowych. Liczby nie mają przed nim tajemnic. Kiedy pracujesz z Piotrem zawsze możesz liczyć na otwartość, spokój i konsekwentne dążenie do celu. Czasem wybiera inne metody niż Monika i to jest efekt synergii w naszej Kancelarii. Piotr jest też Inspektorem Danych Osobowych i dzięki jego umiejętnościom pracy z ludźmi potrafi przekonać naszych klientów do najtrudniejszych decyzji dla ich dobra.

Sylwia Stawowyczyk.

Jest doświadczonym adwokatem a jej zainteresowania zawodowe dotyczą prawa karnego, szczególnie w zakresie tzw. white collar crimes, prawa pracy i prawa rodzinnego. Jest też energiczną, otwartą osobą, co w przypadku jej pracy jest wymogiem koniecznym.